|
|
|
|
 |
nextdoor
2007-06-13 19:05:13
|
7170
|
| 2Ft/liter, 1Ft/fél liter |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2007-06-13 17:24:30
|
7169
|
Max, meglehet kekeckedésnek tartod a Soproni akcióról alkotott véleményem. De azért nézd meg mégegyszer a főoldalukat. A pályázat feltételei között az áll: 2 forintot juttatnak jótékony célra, ugyanakkor a plakátaikon 1 forintot hirdetnek. És ne érjen váratlanul, ha nem a szavazat nyertesei fogják kapni a pénzt - aminek az összege is talán csonkított lesz.
És tedd hozzá, hogy engem a Soproni oldaláról azonnal rövid uton kitiltottak. (Ezért is írok ide neked) Pedig nem árt ha gondolkozik az ember, mégha a legjobbat is akarja! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|