|
|
|
|
 |
Caipi
2007-06-13 15:12:28
|
684
|
| Ja. Donna Quijote néven fogok bevonulni a történelembe.:-) |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2007-06-13 14:58:06
|
683
|
| Jézus, még mindig küzdesz? :-) |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2007-06-13 11:57:39
|
682
|
| Ha valakit érdekel, az újabb bírósági szakértő mérései is igazolják, hogy a lakásom több szempontból nem felel meg az akusztikai szabványnak. Immáron csak szakértőre 235ezret költöttem (a per óta, mert előtte is százat), de még mindig nem tartok sehol, pedig Morpet olv- és laktárs is tanúskodott már mellettem. Pillanatnyilag még időpontot sem tudok a következő tárgyalásra... De nem bántam meg, az ember csak azt az utat tudja járni, amire belső lehetősége van. És ki nem hallott már Isten malmairól... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|