Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2007-06-13 15:12:28 684
Ja. Donna Quijote néven fogok bevonulni a történelembe.:-)
A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2007-06-13 14:58:06 683
Jézus, még mindig küzdesz? :-)
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2007-06-13 11:57:39 682
Ha valakit érdekel, az újabb bírósági szakértő mérései is igazolják, hogy a lakásom több szempontból nem felel meg az akusztikai szabványnak. Immáron csak szakértőre 235ezret költöttem (a per óta, mert előtte is százat), de még mindig nem tartok sehol, pedig Morpet olv- és laktárs is tanúskodott már mellettem. Pillanatnyilag még időpontot sem tudok a következő tárgyalásra... De nem bántam meg, az ember csak azt az utat tudja járni, amire belső lehetősége van. És ki nem hallott már Isten malmairól... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!