Keresés

Részletes keresés

morpet Creative Commons License 2007-06-26 18:39:52 686
A lakásom átvételét követő 3 éven belül ajánlott levelet küldtem a Csobánc Kft-nek (vagy az Orczy Fórumnak? nem emlékszem már...), melyben felsoroltam a 3 év garanciás hibákat. Válasz nem jött. Megismételt ajánlott levél, újból nincs válasz.
murray Creative Commons License 2007-06-13 14:58:06 683
Jézus, még mindig küzdesz? :-)
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2007-06-13 11:57:39 682
Ha valakit érdekel, az újabb bírósági szakértő mérései is igazolják, hogy a lakásom több szempontból nem felel meg az akusztikai szabványnak. Immáron csak szakértőre 235ezret költöttem (a per óta, mert előtte is százat), de még mindig nem tartok sehol, pedig Morpet olv- és laktárs is tanúskodott már mellettem. Pillanatnyilag még időpontot sem tudok a következő tárgyalásra... De nem bántam meg, az ember csak azt az utat tudja járni, amire belső lehetősége van. És ki nem hallott már Isten malmairól... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!