Keresés

Részletes keresés

vlevi Creative Commons License 2007-06-13 13:00:02 2680
512K-s normál Kingston volt az egyik helyen. Ha nincs más, tényleg nem veszi senki.
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007-06-13 11:53:32 2679
Ez a kifutó típus dolog nagyon tetszik. :)
Előzmény:
vlevi Creative Commons License 2007-06-13 11:51:46 2678
Kezd a tököm tele lenni azzal, hogy semmit sem lehet úgy megvenni ebben a városban úgy, hogy bemegyek a boltba, kifizetem, oszt jónapot. Egy nyamvadt 2 gigás Compactflash kártyát akarnék venni, de mindenütt csak megrendelni tudják. Akkor szállt el az agyam, amikor elkezdett magyarázni, hogy a CF már kifutó típus, sehol nincs belőle raktáron, meg istenfasza.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!