|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2007-06-13 11:53:32
|
2679
|
| Ez a kifutó típus dolog nagyon tetszik. :) |
|
A hozzászólás:
 |
vlevi
2007-06-13 11:51:46
|
2678
|
| Kezd a tököm tele lenni azzal, hogy semmit sem lehet úgy megvenni ebben a városban úgy, hogy bemegyek a boltba, kifizetem, oszt jónapot. Egy nyamvadt 2 gigás Compactflash kártyát akarnék venni, de mindenütt csak megrendelni tudják. Akkor szállt el az agyam, amikor elkezdett magyarázni, hogy a CF már kifutó típus, sehol nincs belőle raktáron, meg istenfasza. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|