|
|
|
|
 |
Tima2
2007-06-13 09:09:08
|
983
|
| gyönyörű kis dög:)) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-06-12 05:31:25
|
981
|
| Rendben, de szerintem már 1-2 héten belül elköltözik, mert nem jó neki a lakásban ill. a ketrecben. Hiába van kint sokat (késő este is órákat) reggelre sokszor a ketrec oldalán mászkál. Éjfél felé lett berakva s most 5 fele már tombolt. Lehet éhes is... de kapott enni s most az sem érdekelte. :) Remélem valaki kertes részbe be tudja majd fogadni, ma (de inkább holnap) felhívom majd az egyik illetékest (akivel már beszéltem anno). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|