|
|
|
|
 |
Kotit
2007-06-14 13:50:20
|
3879
|
| Most is megéri kimenni Bécsbe pl. garanciát érvényesíteni (ld A1 topic), igaz hogy mióta csatlakoztunk a szabályozás nagyjából egyforma mindenütt, csak Ausztriában valamivel egyformább... |
|
A hozzászólás:
 |
DJ Szegecs
2007-06-13 08:09:45
|
3878
|
Ahhoz képest, hogy 230 ezer volt még 2004-ben... (Akkor érte meg még kimenni Bécsbe, az Eu csatlakozás előtt, a Mwst visszaigénylésével 90ezerből meg lehetett úszni...)
|
|
Előzmény:
 |
Kotit
2007-06-13 01:29:39
|
3877
|
| Ha veszel valamit, utána nem szabad az árakat nézned. Különösen digitgépek esetén...(S7000 120k fölött) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|