Keresés

Részletes keresés

Kotit Creative Commons License 2007-06-14 13:50:20 3879
Most is megéri kimenni Bécsbe pl. garanciát érvényesíteni (ld A1 topic), igaz hogy mióta csatlakoztunk a szabályozás nagyjából egyforma mindenütt, csak Ausztriában valamivel egyformább...
A hozzászólás:
DJ Szegecs Creative Commons License 2007-06-13 08:09:45 3878
Ahhoz képest, hogy 230 ezer volt még 2004-ben... (Akkor érte meg még kimenni Bécsbe, az Eu csatlakozás előtt, a Mwst visszaigénylésével 90ezerből meg lehetett úszni...)
Előzmény:
Kotit Creative Commons License 2007-06-13 01:29:39 3877
Ha veszel valamit, utána nem szabad az árakat nézned. Különösen digitgépek esetén...(S7000 120k fölött)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!