Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Panzermeyer Creative Commons License 2007-06-12 21:49:55 37
rendben vannak megvan mind a 10, holnap 2 hónaposak
azóta volt 2 ikrázás is de nem foglalkoztam a kicsikkel, ha ez a 10 elmegy, valszeg kettéosztom az 5 literes akváriumot valami szúnyoghálóval és akkor 2 generáció is elfér majd benne meg veszek mégegy kis akit
2 hal elhúzott a többitől, azoknak már összefüggő a fekete csíkozás az oldalukon, a többi még szürke egy kicsit
Előzmény:
KoPw Creative Commons License 2007-06-12 21:43:36 36
Na,mizu a kis meggyhasúakkal?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!