Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-06-13 08:46:10 982

A rosszaság:)

A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-06-12 05:31:25 981
Rendben, de szerintem már 1-2 héten belül elköltözik, mert nem jó neki a lakásban ill. a ketrecben. Hiába van kint sokat (késő este is órákat) reggelre sokszor a ketrec oldalán mászkál. Éjfél felé lett berakva s most 5 fele már tombolt. Lehet éhes is... de kapott enni s most az sem érdekelte. :) Remélem valaki kertes részbe be tudja majd fogadni, ma (de inkább holnap) felhívom majd az egyik illetékest (akivel már beszéltem anno).
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2007-06-11 12:08:41 980

Soha nem neveltem még születésétől fogva nyestkölyköt, inkább csak tippelek. Március-áprilisban születnek általában.

Ha be szeretnéd oltani, kezd el mondjuk június végén. Ha később kezded el az oltásokat, azzal bajt tuti nem okozol.

Esetleg kérdezd meg borzsárkány ismerősét, ő látott már egész pici nyestet is, míg a padlásról csak több hetesen szoktak lepotyogni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!