|
|
|
|
 |
Tima2
2007-06-11 12:08:41
|
980
|
Soha nem neveltem még születésétől fogva nyestkölyköt, inkább csak tippelek. Március-áprilisban születnek általában.
Ha be szeretnéd oltani, kezd el mondjuk június végén. Ha később kezded el az oltásokat, azzal bajt tuti nem okozol.
Esetleg kérdezd meg borzsárkány ismerősét, ő látott már egész pici nyestet is, míg a padlásról csak több hetesen szoktak lepotyogni. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabis24
2007-06-10 21:24:50
|
979
|
| Tima! A "nyestem" már tuti megvan 8 hetes? Mert most néztem az oltási programot... Van róla friss videó, lesd meg lécci - tudod a címet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|