Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-06-11 12:08:41 980

Soha nem neveltem még születésétől fogva nyestkölyköt, inkább csak tippelek. Március-áprilisban születnek általában.

Ha be szeretnéd oltani, kezd el mondjuk június végén. Ha később kezded el az oltásokat, azzal bajt tuti nem okozol.

Esetleg kérdezd meg borzsárkány ismerősét, ő látott már egész pici nyestet is, míg a padlásról csak több hetesen szoktak lepotyogni.

A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-06-10 21:24:50 979
Tima! A "nyestem" már tuti megvan 8 hetes? Mert most néztem az oltási programot... Van róla friss videó, lesd meg lécci - tudod a címet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!