Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-06-09 18:07:40 978
Természetesen nem csak este volt kint, hanem napközben is! :) Csak gondoltam lefárasztom éjszakára... :) De ő -persze- akkor aktív. :))
A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-06-09 18:01:12 977
Rendben, de a rács oldalán szeret már ugrálni. :)) Tegnap este 10-től 2-ig kint volt, de mikor beraktuk, nagyon nem tetszett neki. :)) De egyébként kint is alszik egy rövid idő után, szóval nem értem miért nem jó a ketrecben aludni. :)) De készítettünk róla egy újabb videót, szerintem tudod hol lehet megnézni. :)
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2007-06-08 09:19:44 976
Ő már megszokta, nem fogja tépni a rácsot, ez inkább felnőttként csapdával befogott állatokra jellemző.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!