|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-06-09 18:07:40
|
978
|
| Természetesen nem csak este volt kint, hanem napközben is! :) Csak gondoltam lefárasztom éjszakára... :) De ő -persze- akkor aktív. :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Gabis24
2007-06-09 18:01:12
|
977
|
| Rendben, de a rács oldalán szeret már ugrálni. :)) Tegnap este 10-től 2-ig kint volt, de mikor beraktuk, nagyon nem tetszett neki. :)) De egyébként kint is alszik egy rövid idő után, szóval nem értem miért nem jó a ketrecben aludni. :)) De készítettünk róla egy újabb videót, szerintem tudod hol lehet megnézni. :) |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-06-08 09:19:44
|
976
|
| Ő már megszokta, nem fogja tépni a rácsot, ez inkább felnőttként csapdával befogott állatokra jellemző. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|