Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2007-06-09 14:06:22 228
Igen, beleszólHAT az AF be, de nem kompaktgépen, és tükrösnél is csak ritkán (én legalábbis nagyságrendekkel több olyan hsz.-t olvastam, ahol a dslr tulaj azt irja, hogy semmi gondja nem volt L.poláral mint olyat ahol panaszkodott rá.

Nem tudom mennyivel jobb egy extra, nekem egy alap cokin polár van az A1-hez és gondom nem volt vele (csak az, hogy 28mm-en rendesen belóg a képbe), de nem is gyakran használom, és akkor se veszélyes helyzetben. Én akkor vennék drágábbat, ha sokszor használnám, és gyakran becsillanásveszélyes szituban.
Előzmény:
Taurusfan Creative Commons License 2007-06-09 13:43:19 227

Köszi! Egyébként másik oldalakon valóban írták, hogy beleszól az AF-ba...

Mekkora különbség van a gyakorlatban egy 5 illetve egy 15 ezer forintos közt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!