|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2007-06-09 14:06:22
|
228
|
Igen, beleszólHAT az AF be, de nem kompaktgépen, és tükrösnél is csak ritkán (én legalábbis nagyságrendekkel több olyan hsz.-t olvastam, ahol a dslr tulaj azt irja, hogy semmi gondja nem volt L.poláral mint olyat ahol panaszkodott rá.
Nem tudom mennyivel jobb egy extra, nekem egy alap cokin polár van az A1-hez és gondom nem volt vele (csak az, hogy 28mm-en rendesen belóg a képbe), de nem is gyakran használom, és akkor se veszélyes helyzetben. Én akkor vennék drágábbat, ha sokszor használnám, és gyakran becsillanásveszélyes szituban. |
|
Előzmény:
 |
Taurusfan
2007-06-09 13:43:19
|
227
|
Köszi! Egyébként másik oldalakon valóban írták, hogy beleszól az AF-ba...
Mekkora különbség van a gyakorlatban egy 5 illetve egy 15 ezer forintos közt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|