Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2007-06-09 12:56:57 222
Persze hogy jobb a drágább sokbevonatos szürö. kevesebb becsillanás, megegyéb elönyök. Az a kérdés, milyen gépre kell. Egy MM gazdaságos gagyiobis dslrnél évi 2x használatra nem biztos, hogy érdemes a drágábbat megvenni. Egy drága rendszer képét viszont nem érdemes az olcsobbikkal gyengiteni.
Előzmény:
nbiro Creative Commons License 2007-06-08 22:31:46 218
 

Sziasztok!

szűrő ügyben érdeklődnék. (cirkuláris polár) Egy Hoya-t néztem ki, a slim változatot, (kb 8-9e Ft) és utánaolvasgatva, illetve megnézve a kínálatot, láttam, hogy kb. kétszer annyiért vannak a 6-8 rétegü bevonattal ellátott szűrők is. Érdekelne, hogy van-e jelentősége, illetve látható eredménye, különbsége a két tipusnak.

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!