Keresés

Részletes keresés

Raszputyin Sib Creative Commons License 2007-06-10 13:15:48 2553
Sajnos ahogy én tudom, már csak ivartalanított cicák vannak a leszármazottak között is. Már elég régen abbahagyták a tenyésztést és az utódokkal sem folytatta senki. Kár, hogy bizonyos vérvonalak így elvesztek.
A hozzászólás:
kicsi_kék Creative Commons License 2007-06-08 20:14:29 2552

Köszönöm az információt!

:o( ...bár valahol már sejtettem, hogy nem véletlenül nem találtam (találtuk családilag) őket sehol (mert azért nem most kezdtük a keresést). És azokat a "régi tenyésztőket", vagy ezt a (Smirnoff) vonalat (esetleg Őket) hogyan lehet föllelni?

(Bár hozzáteszem a Raszputyinok is csodaszépek, jártam a weboldalon!...  -ahogy ez az egész fajta - dehát...)

 

 

Smirnoff KáliSmirnoff KáliSmirnoff Káli
Előzmény:
Raszputyin Sib Creative Commons License 2007-06-08 18:19:27 2551

Szia!

Magam is szibériai cicát tenyésztek és kerestem őket korábban cica ügyben. Sajnos megtudtam, hogy már abbahagyták a tenyésztést, minden cicájuk ivartalanítva van. Talán 1-2 régi tenyésztő aktív még, a többiek már nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!