|
|
|
|
 |
kicsi_kék
2007-06-08 20:14:29
|
2552
|
Köszönöm az információt!
:o( ...bár valahol már sejtettem, hogy nem véletlenül nem találtam (találtuk családilag) őket sehol (mert azért nem most kezdtük a keresést). És azokat a "régi tenyésztőket", vagy ezt a (Smirnoff) vonalat (esetleg Őket) hogyan lehet föllelni?
(Bár hozzáteszem a Raszputyinok is csodaszépek, jártam a weboldalon!... -ahogy ez az egész fajta - dehát...)
    |
|
A hozzászólás:
 |
Raszputyin Sib
2007-06-08 18:19:27
|
2551
|
Szia!
Magam is szibériai cicát tenyésztek és kerestem őket korábban cica ügyben. Sajnos megtudtam, hogy már abbahagyták a tenyésztést, minden cicájuk ivartalanítva van. Talán 1-2 régi tenyésztő aktív még, a többiek már nem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|