Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-06-09 18:01:12 977
Rendben, de a rács oldalán szeret már ugrálni. :)) Tegnap este 10-től 2-ig kint volt, de mikor beraktuk, nagyon nem tetszett neki. :)) De egyébként kint is alszik egy rövid idő után, szóval nem értem miért nem jó a ketrecben aludni. :)) De készítettünk róla egy újabb videót, szerintem tudod hol lehet megnézni. :)
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-06-08 09:19:44 976
Ő már megszokta, nem fogja tépni a rácsot, ez inkább felnőttként csapdával befogott állatokra jellemző.
Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-06-08 07:20:15 975
Értem! :) Mostanság fél 5 fele felébred s ki akar jönni vagy éppen éhes. :)) Kiengedtem és reggelig az előszobában lehetett. :) De egyébként most még nem tudja a ráccsal tönkretenni a fogait???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!