|
|
|
|
 |
Tima2
2007-06-08 09:19:44
|
976
|
| Ő már megszokta, nem fogja tépni a rácsot, ez inkább felnőttként csapdával befogott állatokra jellemző. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabis24
2007-06-08 07:20:15
|
975
|
| Értem! :) Mostanság fél 5 fele felébred s ki akar jönni vagy éppen éhes. :)) Kiengedtem és reggelig az előszobában lehetett. :) De egyébként most még nem tudja a ráccsal tönkretenni a fogait??? |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-06-07 12:00:21
|
974
|
| kb. 3 hónaposan. Előtte barátnőm anyukájánál élt, azelőtt pedig egy állatkereskedésben, azelőtt pedig fogalmam sincs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|