|
|
|
|
 |
Venyerin
2007-06-07 17:07:04
|
1175
|
Na most én az a típusú hülye vagyok, aki sztrádát is akar, meg modern iskolát is, meg metrót is, meg udvarias orvost is... :)
|
|
A hozzászólás:
 |
szekely62b
2007-06-07 17:00:54
|
1174
|
| Talan,ha nem epitenenek 3x-os aron autopalyakat(a legdragabbak kozott a Foldon),meg nem a kakaobiztos szamitogepek elterjesztesevel foglalkoznanak,meg elektronikus tablaval meg a joeg tudja hogy mivel,hatalmas penzeket elkoltve elkepzelheto,hogy tobb penz maradna a kasszaban,amibol az eu is profitalhatna,anelkul hogy ujabb bort nyuznanak le az emberekrol.Uhogy,sztem is volna honnan atcsoportositani nemi penzmagot a kormanyzatnak,csak akarat kerdese.Na,az nincs.Orvosok ellen uszitani sokkal konnyebb. |
|
Előzmény:
 |
Venyerin
2007-06-07 13:46:14
|
1171
|
Így könnyű, mert bármi példát hoznék, ott a kész válaszod, hogy nyílván nem akarták eléggé... :)
Az a baj, tetszik tudni, hogy a pénz nem fán terem, azt az állambácsi csak beszedi és elosztja. Ha valahova nagy összeget teszel (EÜ alapképzésnél minimum ezermilliárdokban megy a licit, és nem feltétlenül egy szánjegy kell elé), azt vagy el kell venni máshonnan, vagy beszedni pluszban.
Pedig a politikusnak a legjobb dolog az lenne a földön, ha ezt a lét csak úgy odacsusszanthatná. Utána legfeljebb kihalhatna a székéből, sose váltanák le. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|