Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tiwald Creative Commons License 2007-06-07 15:42:57 4974
Menj át a divecenter.hu-ra.regisztrálj és ott vannak nagy fotósok,Ők majd segitenek.
Előzmény:
vadre Creative Commons License 2007-06-07 12:45:54 4973
Sziasztok!
Érdekelne, hogy használt-e már valaki víz alatt Olympus SP550-et, és mi a véleménye.
Lehet -e a tokhoz külső vakut csatlakoztani valahogy.
Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!