Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-06-07 08:38:49 971
Riki így rosszalkodik? :) De Te is egy ideig lakásban tartottad, jól olvastam? Meddig is?
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-06-06 17:07:49 970

Mire gondolsz? Elengednéd csak úgy? Én jónak tartom úgy elengedni, ahogy borzsárkány írta (bár ismerek ilyen nyestest és a nyest nem igen akart elköltözni, a szomszédok zúgolódtak, a tulaj meg nem győzte tagadni, hogy az övé. Hogy azóta új életet kezdett-e az a nyest, azt nem tudom, majd megkérdezem) csak nincs rá lehetőségem. Bőven elég, hogy Riki miatt nem szóltak a szomszédok, pedig zajong ám rendesen, ha kilépek az ajtón, ha éhes (ilyenkor ugrál és döng az egész udvar), vagy épp a farkát rágja visítva:( Szóval én nem tudom szabadon tartani a kicsit, így majd valahol elengedem és bízom benne, hogy megél majd. Lutri.

De szólok, ha arra kerül a sor:)

 

 

Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-06-06 16:55:49 969
Értem, de ha bármiféle előrelépést teszel ezügyben, akkor gondolj rám is...  :) hátha még akkor megoldatlan lesz az "én nyestem" ügye...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!