Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
r0226 Creative Commons License 2007-06-06 16:48:53 31
Sziasztok.
Elolvastam és én úgy értelmeztem és így kell lennie, hogy akinek 200nm-es háza van csak 10 nm után kell fizetni adót mert 190nm-ig kedvezmény van persze csak akkor ha a tulaj be van jelentve állandóra. És ez nem ingatlanadó (mert ilyen nincs) aki mást mond az nem mond igazat vagy nem jól értesült, ez épitményadó!!!!!!
Gyuri
Előzmény:
barnakis Creative Commons License 2007-03-21 22:48:17 27
Nem értem, hogy miért büntetik azokat akik esetleg szorgalmasak voltak és megdolgoztak pl egy 200 nm-es házért. (www.urom.info) Ettől még nem biztos, hogy vagyonosnak számít szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!