Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-06-06 16:55:49 969
Értem, de ha bármiféle előrelépést teszel ezügyben, akkor gondolj rám is...  :) hátha még akkor megoldatlan lesz az "én nyestem" ügye...
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-06-06 16:09:29 968

A pici egy idei nyest, most nálam van, de én biztos nem tartom meg. Annyit szelídült, hogy elveszi kézből a kaját és már nem akar egyből széttépni:) a ketrecet is megszokta, de én nem is nagyon veszem ki, szóval nem szelidítgetem.

 

Riki már 4 éves, most irtó ronda szegénykém, a fele szőrét levedlette:)

Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-06-06 15:35:20 967
Na várj, most hogy is van ez? :) Van neked Riki és rajta kívül egy pici?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!