|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-06-06 16:55:49
|
969
|
| Értem, de ha bármiféle előrelépést teszel ezügyben, akkor gondolj rám is... :) hátha még akkor megoldatlan lesz az "én nyestem" ügye... |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-06-06 16:09:29
|
968
|
A pici egy idei nyest, most nálam van, de én biztos nem tartom meg. Annyit szelídült, hogy elveszi kézből a kaját és már nem akar egyből széttépni:) a ketrecet is megszokta, de én nem is nagyon veszem ki, szóval nem szelidítgetem.
Riki már 4 éves, most irtó ronda szegénykém, a fele szőrét levedlette:) |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-06-06 15:35:20
|
967
|
| Na várj, most hogy is van ez? :) Van neked Riki és rajta kívül egy pici? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|