Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-06-06 16:09:29 968

A pici egy idei nyest, most nálam van, de én biztos nem tartom meg. Annyit szelídült, hogy elveszi kézből a kaját és már nem akar egyből széttépni:) a ketrecet is megszokta, de én nem is nagyon veszem ki, szóval nem szelidítgetem.

 

Riki már 4 éves, most irtó ronda szegénykém, a fele szőrét levedlette:)

A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-06-06 15:35:20 967
Na várj, most hogy is van ez? :) Van neked Riki és rajta kívül egy pici?
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2007-06-06 10:34:35 966

Ha a szomszédokat nem zavarja, akkor jó:))

Én sem vagyok jártak nyest szabadon engedésben, sokat vaciláltam Riki miatt is annó.

A nálam levő kicsit én úgy gondoltam, hogy kiteszem egy kerti nagy ketrecbe (ami még sajnos készülőben van), bele egy odut, aztán valamikor július végén kiviszem valahová az odujával együtt és elengedem. Vagy úgy elszalad, hogy soha többé nem látom, vagy ott marad a közelben az ismerős odu miatt, ezt nem tudom. Vinnék neki egy darabig kaját. Lehet, hogy van esélye és elbogarászik majd egyedül, lehet, hogy nincs  és nem éli meg a tavaszt, de ő annyira sem szelíd, mint a Tied, így inkább a természet legyen a végzete, mint a stressz a rácsok között.

Nehéz eldönteni, mi a jó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!