|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-06-06 15:35:20
|
967
|
| Na várj, most hogy is van ez? :) Van neked Riki és rajta kívül egy pici? |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-06-06 10:34:35
|
966
|
Ha a szomszédokat nem zavarja, akkor jó:))
Én sem vagyok jártak nyest szabadon engedésben, sokat vaciláltam Riki miatt is annó.
A nálam levő kicsit én úgy gondoltam, hogy kiteszem egy kerti nagy ketrecbe (ami még sajnos készülőben van), bele egy odut, aztán valamikor július végén kiviszem valahová az odujával együtt és elengedem. Vagy úgy elszalad, hogy soha többé nem látom, vagy ott marad a közelben az ismerős odu miatt, ezt nem tudom. Vinnék neki egy darabig kaját. Lehet, hogy van esélye és elbogarászik majd egyedül, lehet, hogy nincs és nem éli meg a tavaszt, de ő annyira sem szelíd, mint a Tied, így inkább a természet legyen a végzete, mint a stressz a rácsok között.
Nehéz eldönteni, mi a jó. |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-06-05 17:19:00
|
964
|
Ha mégsem sikerül valami miatt szabadon engedni, akkor is lesz normális helye (nem panelban). De jó lenne ha sikerülne azzal az illetővel felvenni a kapcsolatot, aki foglalkozik nyestekkel (vagy foglalkozott?! - ez majd ki fog derülni, bár én nem ismerem az elérhetőségét, de akivel beszéltem ismeri s utánakérdez)... Szóval nála az a helyzet, hogy a nyestek el is tudnak menni, ha akarnak, de vissza is járhatnak... Ez lenne szerintem a legjobb neki... Ott tartani hetekig vagy tavaszig, megszokja, hogy kap kaját (nem is baj, ha esetleg nem haverkodik... de a kaja fix legyen) s egy idő után kiengedni... még visszajárna, ha máshol átmenetileg nem találna kaját...
Ez jó lenne neki, nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|