|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-06-05 17:24:57
|
965
|
| Ja, vagy arra vagy kíváncsi, hogy mi az, hogy mégsem lehet szabadon engedni??? Nem tudom, sosem foglalkoztam még nyestekkel ilyen mértékben... ez csak egy feltevés volt... (hogy ha mégsem, akkor mi lesz vele...) |
|
 |
Gabis24
2007-06-05 17:19:00
|
964
|
Ha mégsem sikerül valami miatt szabadon engedni, akkor is lesz normális helye (nem panelban). De jó lenne ha sikerülne azzal az illetővel felvenni a kapcsolatot, aki foglalkozik nyestekkel (vagy foglalkozott?! - ez majd ki fog derülni, bár én nem ismerem az elérhetőségét, de akivel beszéltem ismeri s utánakérdez)... Szóval nála az a helyzet, hogy a nyestek el is tudnak menni, ha akarnak, de vissza is járhatnak... Ez lenne szerintem a legjobb neki... Ott tartani hetekig vagy tavaszig, megszokja, hogy kap kaját (nem is baj, ha esetleg nem haverkodik... de a kaja fix legyen) s egy idő után kiengedni... még visszajárna, ha máshol átmenetileg nem találna kaját...
Ez jó lenne neki, nem? |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-06-05 16:43:31
|
963
|
| Ez mit jelent? Ha mégsem sikerül szabadonengedni? |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-06-04 11:11:15
|
961
|
| Szia! Most beszéltem vele (való igaz, az állatkertből is őt ajánlották). Szóval mondtam neki, hogy még szívesen nevelem egy ideig (idegenekkel annyira ne haverkodjon, az a lényeg - bár minden idegentől fél, már így is). Amennyiben mégsem sikerül szabadon engedni, akkor lesz helye feltehetőleg kint (nem lakásban). Majd ellátogatunk hozzá s megnézzük hová kerülne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|