|
|
|
|
 |
Tima2
2007-06-05 16:43:31
|
963
|
| Ez mit jelent? Ha mégsem sikerül szabadonengedni? |
|
 |
Gabis24
2007-06-04 11:19:40
|
962
|
| Amíg ilyen pici s sokat alszik, talán nem ronthatom el s az illetőnél jelenleg nincs nagyon szabad hely (ezért is mondtam neki, hogy akkor maradjon itt még)... de majd beszél ismerősével, aki szintén foglalkozik nyestekkel (visszajárhatnak hozzá vagy épp el is mehetnek, ha akarnak) s majd telefonon keressük egymást. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabis24
2007-06-04 11:11:15
|
961
|
| Szia! Most beszéltem vele (való igaz, az állatkertből is őt ajánlották). Szóval mondtam neki, hogy még szívesen nevelem egy ideig (idegenekkel annyira ne haverkodjon, az a lényeg - bár minden idegentől fél, már így is). Amennyiben mégsem sikerül szabadon engedni, akkor lesz helye feltehetőleg kint (nem lakásban). Majd ellátogatunk hozzá s megnézzük hová kerülne. |
|
Előzmény:
 |
borzsarkany
2007-05-31 23:26:50
|
954
|
Gabi!
Küldtem mailt a címre, ami itt meg van adva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|