Keresés

Részletes keresés

Zealander Creative Commons License 2007-06-01 23:59:37 291
"az en velemenyem az, hogy a szcientologia alapvetoen nem rossz, mert amit el akartak erni, az szerintem nem egy rossz dolog. "

Hát igen. Azért tudd, hogy becsülöm az ex szciókat! Lényeg, hogy már nem Hubbard a mestered és már nem fárasztasz senkit az engramjaiddal...
A hozzászólás:
Magustanonc Creative Commons License 2007-06-01 19:31:08 290
Kicsit nosztalgiaztam, elolvastam a 6 evvel ezelotti itteni hozzaszolasaimat. :)

Volt egy keves valtozas azota.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!