|
|
|
|
 |
Zealander
2007-06-01 23:59:37
|
291
|
"az en velemenyem az, hogy a szcientologia alapvetoen nem rossz, mert amit el akartak erni, az szerintem nem egy rossz dolog. "
Hát igen. Azért tudd, hogy becsülöm az ex szciókat! Lényeg, hogy már nem Hubbard a mestered és már nem fárasztasz senkit az engramjaiddal... |
|
A hozzászólás:
 |
Magustanonc
2007-06-01 19:31:08
|
290
|
Kicsit nosztalgiaztam, elolvastam a 6 evvel ezelotti itteni hozzaszolasaimat. :)
Volt egy keves valtozas azota. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|