Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-06-03 08:39:45 958
Ez nagyon szomorú...
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-06-01 09:34:04 957
Tegnap fogtak a faluban egy hím nyestet, de sajnos nem élte túl:( Annyira rágta a ketrecet, hogy letörtek a szemfogai és több foga is, így nem lehetett elengedni, nem lett volna semmi esélye:( Ezt már ELTE-sektől is hallottam, hogy a csapdázott nyestek több esetben leamortizálták a fogukat emiatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!