|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
memorix
2007-06-01 07:15:21
|
29
|
Ez nem büntetés ez adó:)) Senki nem vitatja szerintem, hogy keményen megdolgoztál érte!
Azonban egyátlagos lakáshoz képest a 200 nm -s egy picit több. Igy mivel volt rá pénzed akkor lehet, hogy a közös dolgokhoz jobban hozzátudnál járulni, mert ügyesebb vagy mint az átlag:)))
Ezt pedig adó formályában elismerik számodra.:)))
Senki nem kényszeritet senkit, hogy nagyobat építsél vagy vegyél mint a többiek ...:))
Amúgy az adó elvileg arra szolgálna, hogy az iskolát,orvost, út építést, stb fizessük közösen...
Az adó nem igazságosági kérdés hanem egy ezköz a hatalom kezében, hogy pénzt szedjen...ez igy volt már a királyok és papok idejében is...:)))
|
|
Előzmény:
 |
barnakis
2007-03-21 22:48:17
|
27
|
| Nem értem, hogy miért büntetik azokat akik esetleg szorgalmasak voltak és megdolgoztak pl egy 200 nm-es házért. (www.urom.info) Ettől még nem biztos, hogy vagyonosnak számít szerintem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|