Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
memorix Creative Commons License 2007-06-01 07:15:21 29

Ez nem büntetés ez adó:)) Senki nem vitatja szerintem, hogy keményen megdolgoztál érte!

 

Azonban egyátlagos lakáshoz képest a 200 nm -s egy picit több. Igy mivel volt rá pénzed akkor lehet, hogy a közös dolgokhoz jobban hozzátudnál járulni, mert ügyesebb vagy mint az átlag:)))

 

Ezt pedig adó formályában elismerik számodra.:)))

 

Senki nem kényszeritet senkit, hogy nagyobat építsél vagy vegyél mint a többiek ...:))

 

Amúgy az adó elvileg arra szolgálna, hogy az iskolát,orvost, út építést, stb fizessük közösen...

 

Az adó nem igazságosági kérdés  hanem egy ezköz a hatalom kezében, hogy pénzt szedjen...ez igy volt már a királyok és papok idejében is...:)))

 

 

 

Előzmény:
barnakis Creative Commons License 2007-03-21 22:48:17 27
Nem értem, hogy miért büntetik azokat akik esetleg szorgalmasak voltak és megdolgoztak pl egy 200 nm-es házért. (www.urom.info) Ettől még nem biztos, hogy vagyonosnak számít szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!