|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-06-04 11:11:15
|
961
|
| Szia! Most beszéltem vele (való igaz, az állatkertből is őt ajánlották). Szóval mondtam neki, hogy még szívesen nevelem egy ideig (idegenekkel annyira ne haverkodjon, az a lényeg - bár minden idegentől fél, már így is). Amennyiben mégsem sikerül szabadon engedni, akkor lesz helye feltehetőleg kint (nem lakásban). Majd ellátogatunk hozzá s megnézzük hová kerülne. |
|
 |
Gabis24
2007-06-01 09:08:25
|
956
|
| Igen-igen, megkaptam! :) Felhívom majd ill. megkérdem a kollegámat is, hogy rá gondolt-e. Köszönöm! |
|
A hozzászólás:
 |
borzsarkany
2007-05-31 23:26:50
|
954
|
Gabi!
Küldtem mailt a címre, ami itt meg van adva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|