Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-06-04 11:11:15 961
Szia! Most beszéltem vele (való igaz, az állatkertből is őt ajánlották). Szóval mondtam neki, hogy még szívesen nevelem egy ideig (idegenekkel annyira ne haverkodjon, az a lényeg - bár minden idegentől fél, már így is). Amennyiben mégsem sikerül szabadon engedni, akkor lesz helye feltehetőleg kint (nem lakásban). Majd ellátogatunk hozzá s megnézzük hová kerülne.
Gabis24 Creative Commons License 2007-06-01 09:08:25 956
Igen-igen, megkaptam! :) Felhívom majd ill. megkérdem a kollegámat is, hogy rá gondolt-e. Köszönöm!
A hozzászólás:
borzsarkany Creative Commons License 2007-05-31 23:26:50 954
Gabi!

Küldtem mailt a címre, ami itt meg van adva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!