Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-05-31 15:50:24 953

Riki többnyire csirkehúst eszik, gyümölcsöket, időnként naposcsibét, egeret, néha galambot, esetleg patkányt, ezeket általában nem élve kapja, egeret még régebben kapott élve is,illetve tavaly beszaladt hozzá egy vad egér.

Szerintem, amíg kicsi, főzd meg neki a tojást, nekem legalábbis ezt ajánlották.

 

Ha szabadon akarod engedni, akkor minél több természetes kaját adj neki, Riki annó nem kapott patkányt, később pedig már nem is ette meg.

A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-05-31 10:19:05 952
Tima, egyébként Te mit adsz neki enni? Itt főleg egeret kapott eddig valamint gyümölcsöt. Arra gondoltam, hogy pl. főtt, darált húst (marhaszívet) összekeverek nyers tojással és gyümölcsökkel. Azt biztos szeretni fogja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!