|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Badmotorfinger
2007-05-31 09:33:58
|
216
|
| Mivel 1,5 (akár 2) fényértékem bánja a felhelyezését, elég ritkán van az obin. |
|
Előzmény:
 |
sz..zs
2007-05-31 06:43:44
|
215
|
Sziasztok!
Most készülök megvenni életem első cpolár szűrőjét (soligor DHG, már csak el kell hozni az edigitaltól), és egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy a mostani UV szűrőmet figyelembevéve (amit, mint lencsevédőt sosem veszek le az obiról) a cpolár szűrő nálatok mennyire állandó az objektív végén? Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy van e olyan szitu amikor nem kell, sőt kifejezetten le kell venni, mert jobb képek születhetnek?
Mert először azt gondoltam, hogy felrakom így: 'obi-cpolár-uv' őket állandóra, de ha le kell veszegetni, és csak néha kerül föl, akkor lehet, hogy átgondolom a sorrendet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|