Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Badmotorfinger Creative Commons License 2007-05-31 09:33:58 216
Mivel 1,5 (akár 2) fényértékem bánja a felhelyezését, elég ritkán van az obin.
Előzmény:
sz..zs Creative Commons License 2007-05-31 06:43:44 215
Sziasztok!

Most készülök megvenni életem első cpolár szűrőjét (soligor DHG, már csak el kell hozni az edigitaltól), és egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy a mostani UV szűrőmet figyelembevéve (amit, mint lencsevédőt sosem veszek le az obiról) a cpolár szűrő nálatok mennyire állandó az objektív végén?
Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy van e olyan szitu amikor nem kell, sőt kifejezetten le kell venni, mert jobb képek születhetnek?

Mert először azt gondoltam, hogy felrakom így: 'obi-cpolár-uv' őket állandóra, de ha le kell veszegetni, és csak néha kerül föl, akkor lehet, hogy átgondolom a sorrendet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!