Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-05-30 11:30:51 951
Ja, értem. :(
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-05-30 10:44:45 949
Pedig sokat gondolkodtam rajta, hogy lehetne megoldani:(
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2007-05-30 10:43:24 948

Sajnos nem hiszem. Én faluban lakom, ott nem lenne szerencsés elengedni, mert bár vannak kisebb erdős, mezős részek, valószínűleg a nyest inkább a padlásokat, tyúkólakat választaná, ami nem lenne a hosszú élet biztosítéka.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!