|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-05-30 11:01:39
|
950
|
| Értem, de ha van ismerősöd, akinél ez megoldható - szólsz nekem? Köszi! :) |
|
 |
Tima2
2007-05-30 10:44:45
|
949
|
| Pedig sokat gondolkodtam rajta, hogy lehetne megoldani:( |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-05-30 10:43:24
|
948
|
Sajnos nem hiszem. Én faluban lakom, ott nem lenne szerencsés elengedni, mert bár vannak kisebb erdős, mezős részek, valószínűleg a nyest inkább a padlásokat, tyúkólakat választaná, ami nem lenne a hosszú élet biztosítéka. |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-05-30 10:32:12
|
947
|
| Szóval Tima, Te is tudnál segíteni az elhelyezésében, későbbi elengedésében? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|