Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-05-30 10:43:24 948

Sajnos nem hiszem. Én faluban lakom, ott nem lenne szerencsés elengedni, mert bár vannak kisebb erdős, mezős részek, valószínűleg a nyest inkább a padlásokat, tyúkólakat választaná, ami nem lenne a hosszú élet biztosítéka.

A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-05-30 10:32:12 947
Szóval Tima, Te is tudnál segíteni az elhelyezésében, későbbi elengedésében?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!