Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hunyi 7 Creative Commons License 2007-05-29 20:28:25 4969
Helló.
Csütörtökön megyek Pestre.
Be lesz kapcsolva a telefonod?
Merthogy ma nem birtalak hívni.
Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-05-19 10:06:53 4968

Túl vagyunk rajta.

 

:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!