Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-05-28 19:01:42 541
 :-))) Na, ez jó volt!
Előzmény:
betafoto Creative Commons License 2007-05-28 18:34:40 539
Bocsánat mindenkitől, aki vette a fáradtságot és megoldást próbált adni a kérdésemre.
A kockás füzet jó volt, csak azt felejtettem el, hogy azok fél centis kockák! Én pedig 1 cm-nek vettem, innen a kb 2x-es tévedésem!
Szóval minden ok a közgyűrűmmel és az 50-es obival.
Bocs mégegyszer!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!