Keresés

Részletes keresés

borzsarkany Creative Commons License 2007-05-30 00:08:18 943

Szeva!

 

Ivarérettséggel eltávolodik vmennyire-persze vannak kivételek...Elképzelhető, hogy hamarabb is elmenne, de a tél azért kemény, jobb a tavasz, de ha megoldható, rá kell bízni...

 

Sztem nem jó lakásban addig, nem ismer meg semmit, utána is el lehet engedni, csak sokkal nehezebbb...

 

Nevelni mint 1 görényt, meg kell tanítani vadászni(könnyű lesz),gyümiket bemutatni neki, nem baj, ha kutyákkal találkozik(bár ahogy öregszik,egyre óvatosabb), hogy féljen tölük

szkyra Creative Commons License 2007-05-29 20:39:29 942
Egyébként ha szabadon akarod engedni szerintem sétáltatnod muszáj lenne...egy olyan nyestnek aki szobában nől fel angyon gáz lehet a természet...ugy értem az idegen hangok meg minden....
A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-05-28 14:38:02 941

Szóval azt mondjátok, hogy jövő tavasszal lehet elengedni - amikor 1 éves lesz? Addig hogy kell nevelni? Sajnos nincs kertünk, így csak lakásban tudjuk tartani addigis. Ez gondolom nem jó - ha nagyon nem jó, akkor keresek neki más helyet. Ha teljesen szelíd lesz, akkor esélytelen az elengedésre? Vagy ivarérettségkor úgyis eltávolodna (fiú egyébként, de már írtam - azt hiszem)?

Előzmény:
borzsarkany Creative Commons License 2007-05-22 23:20:11 924
Szeva!

Ált ez következő tavasszal történik(tehát amikor 1 éves)

Vele azt lehetne csinálni, elvinni, bezárni kb 2 hétre, aztán nyitvahagyni a ketrecajtót, de mindennap kitenni neki kajá egészen addig, amíg 2 héten keresztűl hozzá nem nyúl.


Ahhol az action történik lehetőleg olyan rész legyen, ahhol kevés a vad nyes, mert azok úgyis elzavarják a területről. Lehetőleg baromfisok se legyenek a környéken, mert ők pedig nem szeretik, ha állandóan oda jár, márpedig oda fog a potyakaja miatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!