|
|
|
|
 |
borzsarkany
2007-05-30 00:08:18
|
943
|
Szeva!
Ivarérettséggel eltávolodik vmennyire-persze vannak kivételek...Elképzelhető, hogy hamarabb is elmenne, de a tél azért kemény, jobb a tavasz, de ha megoldható, rá kell bízni...
Sztem nem jó lakásban addig, nem ismer meg semmit, utána is el lehet engedni, csak sokkal nehezebbb...
Nevelni mint 1 görényt, meg kell tanítani vadászni(könnyű lesz),gyümiket bemutatni neki, nem baj, ha kutyákkal találkozik(bár ahogy öregszik,egyre óvatosabb), hogy féljen tölük |
|
 |
szkyra
2007-05-29 20:39:29
|
942
|
| Egyébként ha szabadon akarod engedni szerintem sétáltatnod muszáj lenne...egy olyan nyestnek aki szobában nől fel angyon gáz lehet a természet...ugy értem az idegen hangok meg minden.... |
|
A hozzászólás:
 |
Gabis24
2007-05-28 14:38:02
|
941
|
Szóval azt mondjátok, hogy jövő tavasszal lehet elengedni - amikor 1 éves lesz? Addig hogy kell nevelni? Sajnos nincs kertünk, így csak lakásban tudjuk tartani addigis. Ez gondolom nem jó - ha nagyon nem jó, akkor keresek neki más helyet. Ha teljesen szelíd lesz, akkor esélytelen az elengedésre? Vagy ivarérettségkor úgyis eltávolodna (fiú egyébként, de már írtam - azt hiszem)? |
|
Előzmény:
 |
borzsarkany
2007-05-22 23:20:11
|
924
|
Szeva!
Ált ez következő tavasszal történik(tehát amikor 1 éves)
Vele azt lehetne csinálni, elvinni, bezárni kb 2 hétre, aztán nyitvahagyni a ketrecajtót, de mindennap kitenni neki kajá egészen addig, amíg 2 héten keresztűl hozzá nem nyúl.
Ahhol az action történik lehetőleg olyan rész legyen, ahhol kevés a vad nyes, mert azok úgyis elzavarják a területről. Lehetőleg baromfisok se legyenek a környéken, mert ők pedig nem szeretik, ha állandóan oda jár, márpedig oda fog a potyakaja miatt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|