|
|
|
|
 |
gytam
2007-06-15 08:17:13
|
3880
|
Szia!
Ezt mér vagy 1,5 éve vesézgettük.:) Akkor valaki talált egy Fuji oldalt, ami azt írta, hogy 400V talpfeszt elvisel a cucc. Én akkoriban megmértem (ha jól emlékszem 240V körül volt). Egy csomó ideig ezzel együtt nem használtam a vakut, de nemrég égető szüklségem volt rá.
Mellesleg a kezelési nem ír korlátot. Azt írja bármilyen középérintkezős vakut lehet használni. Még csak azt sem írja, hogy bármi veszély fenyeget e téren.
Esetleg nem tudod érdemes-e javítani és, hogy hol?
|
|
A hozzászólás:
 |
DJ Szegecs
2007-05-28 14:25:24
|
3873
|
Milyen vakut tettél rá? Nem lehet, hogy túl nagy volt a talpfeszültség, és az nyírta ki az S7000 elektronikáját?
|
|
Előzmény:
 |
gytam
2007-05-17 11:01:49
|
3869
|
Sziasztok!
Az S7000 külső vakupapucsával vannak gondjaim. A vakum kb. 5-ször villant fel vele, azóta nem működik. Vaku tesztre villan, de a gép nem villantja el. Mi lehet a baj, illetve mennyiért és hol javítható?
Üdv
gytam |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|