Keresés

Részletes keresés

gytam Creative Commons License 2007-06-15 08:17:13 3880

Szia!

Ezt mér vagy 1,5 éve vesézgettük.:) Akkor valaki talált egy Fuji oldalt, ami azt írta, hogy 400V talpfeszt elvisel a cucc. Én akkoriban megmértem (ha jól emlékszem 240V körül volt). Egy csomó ideig ezzel együtt nem használtam a vakut, de nemrég égető szüklségem volt rá.

Mellesleg a kezelési nem ír korlátot. Azt írja bármilyen középérintkezős vakut lehet használni. Még csak azt sem írja, hogy bármi veszély fenyeget e téren.

Esetleg nem tudod érdemes-e javítani és, hogy hol?

 

 

A hozzászólás:
DJ Szegecs Creative Commons License 2007-05-28 14:25:24 3873
Milyen vakut tettél rá? Nem lehet, hogy túl nagy volt a talpfeszültség, és az nyírta ki az S7000 elektronikáját?
Előzmény:
gytam Creative Commons License 2007-05-17 11:01:49 3869

Sziasztok!

Az S7000 külső vakupapucsával vannak gondjaim. A vakum kb. 5-ször villant fel vele, azóta nem működik. Vaku tesztre villan, de a gép nem villantja el. Mi lehet a baj, illetve mennyiért és hol javítható?

 

Üdv

gytam

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!