|
|
|
|
 |
borzsarkany
2007-05-25 10:34:53
|
933
|
Persze, de a szállítóládában nem lakhat heteken át, nem lát ki, nem tud ismerkedni a környezetével, ami a lényege a szoktatásnak.
És ne felejtsd, nem egy frissen befogott állatról van szó, hanem olyanról, ami már X ideje fogságban van, és most is ketrecben lakik.
Persze, itt is előfordúlhat baleset, de ha eddig nem rágta a rácsot, remélhetőleg eztán sem fogja, ha meg igen, vagy lehet reménykedni, vagy jöhet mindenféle pirospaprikás stb megoldás...
|
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-05-25 09:22:42
|
932
|
| Esetleg még annyi, ha van, jobb lenne egy nem rácsos ketrec, hanem egy fedettebb szállító, faláda, mert a rácsot rághatja és tönkreteszi a fogait. Hallottam már ilyet:( |
|
Előzmény:
 |
szkyra
2007-05-24 21:48:49
|
930
|
| Olyan hely az ahova kitesszük majd hogy oda nem jár ember...nem járhat mert magánterület...lényegében egy kerítés nélküli kert az erdő szélén...és barátnőmé a kert tehát minden nap rá tud nézni...meg etetni stb |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|