Keresés

Részletes keresés

borzsarkany Creative Commons License 2007-05-25 10:34:53 933

Persze, de a szállítóládában nem lakhat heteken át, nem lát ki, nem tud ismerkedni a környezetével, ami a lényege a szoktatásnak.

És ne felejtsd, nem egy frissen befogott állatról van szó, hanem olyanról, ami már X ideje fogságban van, és most is ketrecben lakik.

Persze, itt is előfordúlhat baleset, de ha eddig nem rágta a rácsot, remélhetőleg eztán sem fogja, ha meg igen,  vagy lehet reménykedni, vagy jöhet mindenféle pirospaprikás stb megoldás...

 

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-05-25 09:22:42 932
Esetleg még annyi, ha van, jobb lenne egy nem rácsos ketrec, hanem egy fedettebb szállító, faláda, mert a rácsot  rághatja és tönkreteszi a fogait. Hallottam már ilyet:(
Előzmény:
szkyra Creative Commons License 2007-05-24 21:48:49 930
Olyan hely az ahova kitesszük majd hogy oda nem jár ember...nem járhat mert magánterület...lényegében egy kerítés nélküli kert az erdő szélén...és barátnőmé a kert tehát minden nap rá tud nézni...meg etetni stb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!