Keresés

Részletes keresés

B.Dori Creative Commons License 2007-05-25 20:48:56 52

Szia Andi!

 

Kb. másfél órája sétálgattam a Gáborral és pont a H-ról beszélgettünk. Ha hiszed, ha nem, szóról-szóra ugyanazokat mondtam neki, amit a 2 utolsó bekezdésedben írtál. Abszolút egyetértek veled mindenben. Szerintem is keményebbre kéne venni a figurát, mert elegem van a jópofizásból és a félrebeszélésből. Nem vagyok már rá  kíváncsi, hogy megint elmismásolja a dolgokat és újból beígér valami közeli időpontot (pl. június vége), ami irreális. Pont azt mondtam a Gábornak én is, hogy most már meg fogom neki mondani az összejövetelen, hogy betelt a pohár, mondja meg kerek perec, hogy mikor óhajtja átadni a lakóparkot!! Próbáljuk meg valahogy kiszedni belőle jövő héten. Nagyon kínos már az is nekem, hogy állandóan kérdezi mindenki - kollégák, ismerősök, család, vendégkörünk -, hogy mikor költöztök már? Rég le kellett volna adnom a szabadságtervezetet, de nem tudok mit mondani.

 

Mit mondott az ügyintéző? Beadta a kérelmet?

A hozzászólás:
Andi D/1 Creative Commons License 2007-05-24 21:53:55 51

Szia Dóri!

 

 

Holnap hívom az ügyintézőt, hogy megérkezett-e a kérelem. Sajnos  elég pesszimista vagyok, de remélem, hogy holnap jó hírekről számolhatunk be.

 

Tulajdonképpen az elmúlt egy hónap alatt semmi, de semmi nem történt, így egyértelmű, hogy beszélni kell a Hóborral.

Sajnos azonban az a baj, hogy Őt egyáltalán nem érdekli, hogy mi mit mondunk, mert nem tudjuk "megfogni" semmivel. Szerintem megint hablatyol majd ezt azt az építőiparról, aztán szépen elsétál. 

 

Azon kívül, hogy elállunk a szerződéstől nem igazán tudunk mit csinálni, de gondolom ezt nem igazán akarja senki, bár én személy szerint már  ezen is elgondolkoztam.

Az általunk befizetett önrészt a H-nak saját  zsebéből kellene visszapengetnie.

 

Ha azonban így haladunk szép lassan elszaladnak a hónapok és a karácsonyt is mindenki a "mamánál", illetve a  kis albérletében tölti majd. Ezért javaslom,hogy a korábbi találkozóhoz képest kicsit vegyük morcosabbra a figurát, mert ezzel a múltkorihoz hasonló jópofizással  nem megyünk semmire, bár az is igaz, hogy ezzel sem...

 

Én nem szeretnék mást, csak azt ,hogy nem hülyítsen már minket tovább (ezt közlöm is majd vele), hanem mondja meg, hogy sorry, de csak pl. októberben tudunk beköltözni.  Még ez is korrektebb lenne, mint ez amit most csinál. Az is elég nagy probléma,hogy még nem költöztünk be, de ha előre közli januárban,hogy sorry, de csak szeptemberben tudunk majd beköltözni, akkor az ember úgy tervezi az életét. Ez azonban már mindennek a teteje.

 

A.

 

 

Előzmény:
B.Dori Creative Commons License 2007-05-24 21:11:41 50

Sziasztok!

 

Ma volt kint a Gábor. Nálunk semmi változás nincsen. Néhány ember lézengett csak a területen. Úgy tűnik, már megint leállt a dolog. Nagyon gáz. Nem tudom, így mi lesz. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg beadták-e a héten az engedély kérelmet!! Andi tudsz erről valamit? Tudtál már beszélni az ügyintézővel?

Mindenesetre jövő hét végén felvértezve megyünk, ugye??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!