|
|
|
|
 |
Tima2
2007-05-25 09:22:42
|
932
|
| Esetleg még annyi, ha van, jobb lenne egy nem rácsos ketrec, hanem egy fedettebb szállító, faláda, mert a rácsot rághatja és tönkreteszi a fogait. Hallottam már ilyet:( |
|
 |
borzsarkany
2007-05-25 00:05:54
|
931
|
| Ideális megoldás... |
|
A hozzászólás:
 |
szkyra
2007-05-24 21:48:49
|
930
|
| Olyan hely az ahova kitesszük majd hogy oda nem jár ember...nem járhat mert magánterület...lényegében egy kerítés nélküli kert az erdő szélén...és barátnőmé a kert tehát minden nap rá tud nézni...meg etetni stb |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-05-24 16:05:14
|
929
|
Igen, de ha bezárod egy ketrecbe és otthagyod, megtalálhatja ember, kutya, szerintem könnyen baja eshet védtelenül.
Most nálam is van egy kisnyest, még az anyja mellett lenne a helye, őt még nem lehet elengedni, de ez is a tervek közt szerepel. Egy padláson kapta el a dühös gazda, a másikat (szerencsére vagy egyenlőre) nem sikerült.
Ez a pici eléggé vad, morog, időnként harap. Kiveszem kesztyűben, ücsörög a kezemben, aztán egyszer csak odakap, vagy ha megmozdítom a másik kezem, akkor arra kapkod.    |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|