Keresés

Részletes keresés

m a x Creative Commons License 2007-05-23 22:59:45 7166
Megtennéd, hogy bemásolod? Megkeresni sincs időm... :((
Köszönöm!
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2007-05-23 13:43:03 7165
Max, korábban nyitottam egy topicot Kutyás programok cimmel, ha gondolod másold be oda is.
Esetleg átmásolhatom?
Előzmény:
m a x Creative Commons License 2007-05-23 09:15:16 7164
2007 június 2-án Állatbarát Családi Nap Törökbálinton!

Segítsetek!
Gyúróról és a Strázsából 36 kutyát kellene kivinni, és pátyolgatni! Ehhez kellene legalább 40 ember, és majdnem ennyi autós is, mert az ebek többségét nem lehet együtt szállítani.
Aki szeretné kellemesen eltölteni a napot és tud segíteni pesztrálásban, szállításban az hívja Annát a 30/500-0209 számon, vagy jelentkezzen emailben az info@lelenc.hu címen!
Köszönjük!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!