|
|
|
|
 |
m a x
2007-05-23 22:59:45
|
7166
|
Megtennéd, hogy bemásolod? Megkeresni sincs időm... :(( Köszönöm! |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2007-05-23 13:43:03
|
7165
|
Max, korábban nyitottam egy topicot Kutyás programok cimmel, ha gondolod másold be oda is. Esetleg átmásolhatom? |
|
Előzmény:
 |
m a x
2007-05-23 09:15:16
|
7164
|
2007 június 2-án Állatbarát Családi Nap Törökbálinton!
Segítsetek! Gyúróról és a Strázsából 36 kutyát kellene kivinni, és pátyolgatni! Ehhez kellene legalább 40 ember, és majdnem ennyi autós is, mert az ebek többségét nem lehet együtt szállítani. Aki szeretné kellemesen eltölteni a napot és tud segíteni pesztrálásban, szállításban az hívja Annát a 30/500-0209 számon, vagy jelentkezzen emailben az info@lelenc.hu címen! Köszönjük! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|