|
|
|
|
 |
borzsarkany
2007-05-22 23:20:11
|
924
|
Szeva!
Ált ez következő tavasszal történik(tehát amikor 1 éves)
Vele azt lehetne csinálni, elvinni, bezárni kb 2 hétre, aztán nyitvahagyni a ketrecajtót, de mindennap kitenni neki kajá egészen addig, amíg 2 héten keresztűl hozzá nem nyúl.
Ahhol az action történik lehetőleg olyan rész legyen, ahhol kevés a vad nyes, mert azok úgyis elzavarják a területről. Lehetőleg baromfisok se legyenek a környéken, mert ők pedig nem szeretik, ha állandóan oda jár, márpedig oda fog a potyakaja miatt. |
|
A hozzászólás:
 |
szkyra
2007-05-22 21:10:03
|
923
|
| Valaki elmondaná aki már foglalkozott nyestekkel, hogy mikor és hogyan lehet őket visszaengedni a természetbe?? |
|
Előzmény:
 |
szkyra
2007-05-22 19:39:04
|
922
|
| Hát megkérdezem mennyi idős lehet de biztos, hogy már nem kölyök... a mérete alapján legalábbis kifejlettnek nézett ki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|