Keresés

Részletes keresés

borzsarkany Creative Commons License 2007-05-22 23:20:11 924
Szeva!

Ált ez következő tavasszal történik(tehát amikor 1 éves)

Vele azt lehetne csinálni, elvinni, bezárni kb 2 hétre, aztán nyitvahagyni a ketrecajtót, de mindennap kitenni neki kajá egészen addig, amíg 2 héten keresztűl hozzá nem nyúl.


Ahhol az action történik lehetőleg olyan rész legyen, ahhol kevés a vad nyes, mert azok úgyis elzavarják a területről. Lehetőleg baromfisok se legyenek a környéken, mert ők pedig nem szeretik, ha állandóan oda jár, márpedig oda fog a potyakaja miatt.
A hozzászólás:
szkyra Creative Commons License 2007-05-22 21:10:03 923
Valaki elmondaná aki már foglalkozott nyestekkel, hogy mikor és hogyan lehet őket visszaengedni a természetbe??
Előzmény:
szkyra Creative Commons License 2007-05-22 19:39:04 922
Hát megkérdezem mennyi idős lehet de biztos, hogy már nem kölyök... a mérete alapján legalábbis kifejlettnek nézett ki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!