Keresés

Részletes keresés

szkyra Creative Commons License 2007-05-22 21:10:03 923
Valaki elmondaná aki már foglalkozott nyestekkel, hogy mikor és hogyan lehet őket visszaengedni a természetbe??
A hozzászólás:
szkyra Creative Commons License 2007-05-22 19:39:04 922
Hát megkérdezem mennyi idős lehet de biztos, hogy már nem kölyök... a mérete alapján legalábbis kifejlettnek nézett ki.
Előzmény:
kovbence Creative Commons License 2007-05-22 18:43:57 921

Szia!

Nem tudod esetleg mennyi idős lehet?

Kölyök érdekelne esetleg ha tudnál valakinek.

Írj.

Üdv:Bence

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!