|
|
|
|
 |
szkyra
2007-05-22 21:10:03
|
923
|
| Valaki elmondaná aki már foglalkozott nyestekkel, hogy mikor és hogyan lehet őket visszaengedni a természetbe?? |
|
A hozzászólás:
 |
szkyra
2007-05-22 19:39:04
|
922
|
| Hát megkérdezem mennyi idős lehet de biztos, hogy már nem kölyök... a mérete alapján legalábbis kifejlettnek nézett ki. |
|
Előzmény:
 |
kovbence
2007-05-22 18:43:57
|
921
|
Szia!
Nem tudod esetleg mennyi idős lehet?
Kölyök érdekelne esetleg ha tudnál valakinek.
Írj.
Üdv:Bence |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|