Keresés

Részletes keresés

kovbence Creative Commons License 2007-05-22 18:43:57 921

Szia!

Nem tudod esetleg mennyi idős lehet?

Kölyök érdekelne esetleg ha tudnál valakinek.

Írj.

Üdv:Bence

A hozzászólás:
szkyra Creative Commons License 2007-05-22 18:37:38 920
Segítséget szeretnék kérni...
Voltunk ma a Pécsi Állatkertben (mert elutasítottak egy találtgörit multkor aki végül hozzánk került de jó lenne ha máskor automatice hozzánk küldenék) szóval kiderült, hogy most is van náluk egy göri vad hím de odaakarják adni mert nem tudnak mit kezdeni vele... őt majd mi elhozzuk és megszelídítjük (állítólag szelíd volt csak elhanyagolták)
Amivel viszont nem tudok mit kezdeni az egy Nyest...őt is bevitték az állatkertbe de megakarnak tőle szabadulni mert nem akarnak neki kifutót csinálni most csak egy ideiglenes ketrecben él és nagyon fél állítólag aki bevitte a padlásán találta lehet még kölyök volt...csak egy sárga csőből nézett kifelé ugy láttam mert annyira fél, hogy elő se mer jönni ha emberek vannak a közelében...Szóval elhoznám onnan ha van aki befogadná, vagy visszaengedné a természetbe ha vissza lehet szoktatni vagy ha valakinek van otthon és van kinti kennelje és befogadná vagy nem tudom de ez most így nem jó ahogy most van... nem foglalkoznak vele és nem jó helye van...
Vagy gabi nem kérdeznéd meg, hogy a Pesti állatkertbe nem lenne e neki hely?Ha valakit érdekel vagy tud segíteni örülnék neki és valahogy megszervezném hogy eljusson az ország bármelyik részébe ha jó helye lenne....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!