|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-05-21 17:59:58
|
2236
|
Sziasztok!
Én szivesen elmennék csak sajnos nagyon messze lakom Pesttől! :( |
|
Előzmény:
 |
gabi-kulturkuria
2007-05-20 20:56:42
|
2235
|
| Kedves Mindenki!
Az Aqua Food vezetőjétől - aki évek óta támogatja a rendezvényünket - kaptam ezt a tippet, hogy itt tudnálak megszólítani titeket.
A Klebelsberg Művelődési Központból jelentkezem, Pesthidegkútról, a II. kerületből. Intézményünk már ötödik alkalommal rendezi meg Pesthidegkúti Házikedvenc Kiállítás és Szépségverseny elnevezésű rendezvényét a művelődési ház kertjében.
Programunkat azért hoztuk létre, hogy találkozhassanak egymással a jelenlegi és a jövendőbeli állattulajdonosok is. Egy kellemes kikapcsolódást, szórakozást szeretnénk kínálni, emellett pedig arra törekszünk, hogy a résztvevők szakmai, baráti tanácsokat kaphassanak kedvencükkel kapcsolatban, az állatbarátok, állattartók információt kapjanak klubokról, egyesületekről és rendezvényeikről.
Az elmúlt években sikerült felvenni a kapcsolatot a Magyar Tengerimalac Klubbal, a Görénykedvelők Egyesületével, a Csincsilla Klubbal és a Törpenyúl Klubbal, akik részt is vettek a rendezvényen. A résztvevők körét évről évre igyekszünk bővíteni. Szeretnénk, ha minél több házikedvencet be tudnánk mutatni ezen a kiállításon, illetve minél több klub képviseltetné magát.
Nagyon örülnénk ha ti is részt tudnátok venni a rendezvényen.
Az idei programterv a következő:
5. Pesthidegkúti Házikedvenc kiállítás és szépségverseny
2007. június 23. 11-18.30 óra
Helyszín: Klebelsberg Művelődési Központ
1028 Budapest templom u. 2-10.
A kiállításon szerepelnek eddig a Tengerimalac Klub, a Görénykedvelők Egyesülete, a Csincsilla Klub és a Nyúlbarátok Klubja kedvencei.
A szépségversenyen a következő kategóriákat hirdetjük meg:
1. kutya (fajtiszta és keverék)
2. macska (fajtiszta és keverék)
3. kisrágcsáló (tengerimalac, nyúl, görény, aranyhörcsög, degu, patkány, egér, mókus, csincsilla, stb.)
A rendezvényen való részvétel ingyenes.
A szakmai zsűri véleménye alapján a kategóriák győzteseit díjat kapnak.
Tervezünk még kutyaiskola bemutatót, állattartási tanácsadást, és állatismereti totót.
Remélem láttok fantáziát a rendezvényben és el tudtok jönni.
Nagyon várom a jelentkezéseteket akár itt, akár e-mailben: tamasi.gabriella@kulturkuria.hu
Tamási Gabriella
igazgatóhelyettes
Klebelsberg Művelődési Központ
Budapest II. ker.
tel./fax: 392-0860
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|