Keresés

Részletes keresés

dracaena Creative Commons License 2007-05-21 13:17:00 1056
Ja, bocsi, nem írtam alá: Picur (nehogy valaki azt hihesse, hogy Nesszi, vagy Vöri, vagy Cirmi volt).
A hozzászólás:
dracaena Creative Commons License 2007-05-21 13:15:10 1055
Hmm. Már ötvenhatszor felugráltam a kétlábú személyzetem ölébe, hogy tegyen föl ide képet az ebemről, de azt mondja, most nem ér rá, mert adóbevall meg mérleget csinál. Az előbbit nem értem, de az utóbbi tökfelesleges, ott egy mérleg a fürdőszobában, az még jó, nem kell másikat csinálni.
Tegnap picit a karmaimat is belemélyesztettem, így végre bekukucskált a képtárába, de állítólag nem talált kettőnkről képet (ha, ha, hiszi a piszi), aztán fogta a fotomasináját, de azt mondja, nincs benne az egyik elem, és szerinte ÉN mancsikáztam el valahová...
Tegnap hoztam egy pockot, de nem örült neki.:(
Előzmény:
Magdi60 Creative Commons License 2007-05-14 14:27:43 1054
Na, muti a tiedet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!