|
|
|
|
 |
dracaena
2007-05-21 13:17:00
|
1056
|
| Ja, bocsi, nem írtam alá: Picur (nehogy valaki azt hihesse, hogy Nesszi, vagy Vöri, vagy Cirmi volt). |
|
A hozzászólás:
 |
dracaena
2007-05-21 13:15:10
|
1055
|
Hmm. Már ötvenhatszor felugráltam a kétlábú személyzetem ölébe, hogy tegyen föl ide képet az ebemről, de azt mondja, most nem ér rá, mert adóbevall meg mérleget csinál. Az előbbit nem értem, de az utóbbi tökfelesleges, ott egy mérleg a fürdőszobában, az még jó, nem kell másikat csinálni. Tegnap picit a karmaimat is belemélyesztettem, így végre bekukucskált a képtárába, de állítólag nem talált kettőnkről képet (ha, ha, hiszi a piszi), aztán fogta a fotomasináját, de azt mondja, nincs benne az egyik elem, és szerinte ÉN mancsikáztam el valahová... Tegnap hoztam egy pockot, de nem örült neki.:( |
|
Előzmény:
 |
Magdi60
2007-05-14 14:27:43
|
1054
|
| Na, muti a tiedet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|