Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KoPw Creative Commons License 2007-05-20 00:04:50 30
ok, egy pár és egy algázó, és megegyeztünk:)
Előzmény:
Ati356 Creative Commons License 2007-05-18 23:41:56 29

Háááát! Szerintem az már túl kicsi! Már zavarnák egymást is. Sőt 2pár se nagyon tuti egy ekora aksiban. Én csak párt tartottam ilyen méretben. De te tudod...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!