Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ati356 Creative Commons License 2007-05-18 23:23:31 26
Hát én a brichardikat olyan 50-60 l-es aksikban tartottam, és tökéletesen érezték magukat. Ha nem akarod elvenni az ivadékokat (leszívni a már elúszott ivadékokat), akkor 150 l kell nekik, mert több generáció is együtt él.
Előzmény:
KoPw Creative Commons License 2007-05-18 23:20:52 25
hát a szaporodásáról csak annyit, hogy az akváriumban volt még calvus,géb és még vagy 2 fajta tanganyikai, és simán gondozzák most a kicsiket:) De nagyon szépek...lehet hogy a nagy,már összeállt párt kellene megvennem, de nekem a kicsik nevelése izgalmasabb:) Mekkora aksiban érdemes tartani őket? csak őket akarom megy akváriumban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!